38 отзывов
Адвокат в Харькове Павел Лыска
+380681125611
Спори між сусідами (поділ, виділ)

Спори між сусідами (поділ, виділ)

Цену уточняйте

  • Услуга
Спори між сусідами (поділ, виділ)
Цену уточняйте
УслугаСпори між сусідами (поділ, виділ)
+380681125611
+380681125611
  • График работы
  • Адрес и контакты

Спори з сусідами щодо земельної ділянки – найбільш поширена тема з категорії земельних спорів, які виникають у землекористувачів.

Ідеальний варіант поділу - мирне врегулювання, підписання нотаріального договору і добросусідство. Для цього адвокат також докладає багато зусиль, проводить зустрічі, шукає компромісні варіанти, щоб максимально швидко та дешево вирішити завдання. Якщо ж можливо врегулювати спір за допомогою органів місцевого самоврядування чи інших державних органів - такий варіант також розглядається та може бути рекомендован.

У разі ж недосягнення вирішення поділу мирним шляхом - спір має бути переданий на вирішення судом.

Предметом спору може бути: порушення будівельних норм при будівництві; самовільне захоплення земельної ділянки; визначення меж користування земельною ділянкою; перерозподіл, визначення ідеальних часток; знесення самовільно збудованих об’єктів; приведеня земельної ділянки в первісний стан; відкшодування майнової/моральної шкоди.

Як правило, вирішення спорів в суді супроводжується призначенням та проведенням експертиз, оцінок, замовленням висновків спеціалістів тощо, що потребує значного часу, а також і фінансових ресурсів. Від цього залежить і час розгляду справи в суді, а також складність справи як такої.

Адвокат на будь-якій стадії справи зможе надати кваліфіковану правову оцінку, переспективи вирішення спору та допомогти досягнути бажану мету Клієнта.

Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте