38 отзывов
Адвокат в Харькове Павел Лыска
+380681125611
Скасування рішень органів місцевого самоврядування щодо земельної ділянки

Скасування рішень органів місцевого самоврядування щодо земельної ділянки

Цену уточняйте

  • Услуга
Скасування рішень органів місцевого самоврядування щодо земельної ділянки
Цену уточняйте
УслугаСкасування рішень органів місцевого самоврядування щодо земельної ділянки
+380681125611
+380681125611
  • График работы
  • Адрес и контакты

Кожен громадянин має право на отримання у власність земельної ділянки. Використовуючи свої права, громадянин звертається до органів місцевого самоврядування з метою надання дозволів, прийняття рішень, виконання ними інших обов’язків. Від дотримання ОМС нормативно-правових актів залежить подальші дії громадянина: подякувати за належне виконання своїх обов’язків чи звернутись до суду. 

Останнім часом багато звернень від громадян України, чиї права були порушені відмовою у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність, надання дозволу на розробку проекту землеустрою, іншими незаконними рішеннями ОМС. Також є випадки і незаконної бездіяльності, коли у встановлений законом строк не приймається рішення на сесії (не виноситься на розгляд на сесію).

Рішення органів місцевого самоврядування, як правило, можуть бути визнані незаконними в судовому порядку. Загальної підставою для визнання рішення таким є їх невідповідність Конституції України, Законам України або прийняття з порушенням прав, свобод та інтересів фізичних або юридичних осіб.

Тому у разі наявності порушених прав рекомендуємо звертатись до адміністративного суду за захистом своїх прав.

У адвоката наявна велика кількість виграних справ як в повному обсязі з покладанням на відповідача судових витрат, так і задоволення позову часткового, яким вирішено спір по суті та поновлені права таким чином.

Враховуючи те, що справа підсудна адміністративному суду, відбувається дійсно швидкий розгляд справи та в очікувано прогнозовані строки Клієнти отримують рішення.

Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте